Skip to content →

Zraniteľnosť ako klúč k srdcu ženy

Každý ste už počul, že je skvelé byť zraniteľný.

Vždy, keď túto tému rozoberám v kontexte interakcii s opačným pohlavím, nastane u publika takmer totožná reakcia. Mnoho ľudí si myslí, že byť zraniteľný znamená hovoriť o svojich pocitoch a emóciách…

Nie.

V mojom poňatí znamená byť zraniteľný = prirodzený. Jednoducho dať svoju skutočnú osobnosť na svet. Mnoho ľudí robí pravý opak. Dávajú si na seba spoločenskú masku, ktorá zakrýva ich skutočné ja. Či už je to “som cool maska”, alebo “som tvrďas maska”, stále je to maska.

A čo sa v tomto prípade stane? Žena oproti mne to vycíti a nasadí svoju masku. Zvyčajne je to “daj mi pokoj/nechaj ma” maska alebo “odmietam chalanov, ktorí sa na niečo hrajú” maska.

Naproti tomu, ak dáte do interakcie svoju pravú tvár, svoje skutočné ja a prestanete sa starať o všetok bullshit a posudzovanie, ktoré na vás žena/ľudia/okolie hodia…. Čo po tom nasleduje je, že ľudí vtiahnete do svojho sveta, príjmu vás takých akí ste = atraktivita.

Ono hlavne v high-class kluboch v centre Bratislavy to cítiť. Každý kto pozná kluby ako primi, le Club, trafo, kartell vie o čom hovorím… Tieto miesta majú neuveriteľne silný vplyv a nútia nás nasadiť si falošnú cool masku na seba.

Pred časom som bol s mojím kamošom vonku, a bavíme sa, ako to prekonať. Najmúdrejšia a najblbšia vec zároveň, na ktorú sme prišli, bola byť čo najviac autentický a prirodzený.

Jediné, čo sme celý večer robili bolo, že sme na baby a ľudí všeobecne hádzali naše najmilšie, najautentickejšie “ja”.

“Heej, ako sa darí? Wrrr.”

Proste byť sám sebou, tlačiť interakciu dopredu, nevšímať si negatívne reakcie, keďže sú to len testy (či je moje chovanie autentické, či to nie je ďalšia maska ďalšieho chalana ktorý za ňou dnes prišiel)

Ono veľa ľudí sa týchto testov od žien bojí. Ja ich mám naopak rád. Dávajú mi možnosť ukázať jej: “Presne tak, toto som ja a nehanbím sa za to” a potom si ju oťukám rovnako, ako ona mňa. Táto otvorenosť má taktiež za následok otvorenosť ľudí oproti mne. Ľudia sú totiž ako zrkadlo. Dajú mi naspäť vždy to, čo som investoval. A vždy je zaujímavé zistiť, koľko fajn ľudí sa pod tou maskou nájde.

Published in Zvádzanie