Skip to content →

Prečo je oslovovanie nových žien super

Poďme trochu viac rozobrať koncept oslovovania neznámych žien, ako spôsob získavania vzťahov a rozvoja sociálnych schopností. Nebudem zachádzať do porovnávania rozdielov medzi zoznamovaním sa skrze oslovenie neznámej ženy a zoznámením sa skrze okruh spoločných priateľov. Oba maju svoje klady a zápory a niektorí ľudia (zvyčajne tí menej sociálne zdatní) berú oslovovanie nových žien, ako jednoduchší spôsob. Dnes popíšem výhody zoznamovania sa s neznámymi ženami.

Tu je pár bodov:

  1. Každý uzná, že oslovovanie nových žien rozvíja sociálne schopnosti a schoponosti budovať sexuálne vzťahy rýchlejšie a efektívnejšie, ako čokoľvek iné… Rozvoj týchto zručností vás dáva do pozície, kedy môžte mať oveľa väčšie množstvo sexu…
  2. Čím viac žien spoznám, tým viac sexuálnych vzťahov budem mať. Jednoduchá rovnica (pomer oslovených/zbalených sa bude zlepšovať s narastajúcim skillom).
  3. Z pohladu timemanagementu, pri pedpoklade “štandardných” sociálnych zručností, je predpoklad získania vzťahu skrze priame oslovovanie výhodnejší. V spoločenských kruhoch musíte investovať čas do iných ľudí (nie len žien), pokiaľ sa chcete stať plne akceptovaným členom skupiny. Je to mnoho práce a samo o sebe vám to nezaručí sex.
  4. Väčšina spoločenských kruhov je statická, tj. neobjavia sa vám v ňom desiatky nových žien zo dňa na deň… To znamená, že čím úspešnejší budete, tým viac práce vám dá zohnať nové.
  5. Ženy s ktorými sa vyspíte skrz okruh priateľov budú zvyčajne predpokladať následny vážny vzťah. Naproti tomu ženy s ktorými sa zoznámite sami, predpokladajú zvyčajne opak.
  6. Oslovovanie nových žien je strašidelné a prekonávanie strachu znamená rozvoj sebadôvery a mužnosti… To, že sebavedomie a mužnosť sú pre ženy príťažlivé vlastnosti, ani nemusím spomínať.

Jednoducho povedané, pokiaľ chcete sex s množstvom žien a nemáte čas na budovanie nových okruhov priateľov, oslovovanie sa stane jednoduchou náhradou…

Published in Myseľ a Úspech Zoznamovanie sa