Skip to content →

Netrápte sa odmietnutím. Nič neznamená!

Nerobte si ťažkú hlavu z odmietnutia. Randil som s množstvom atraktívnych žien a bol odmietnutý mnohými menej atraktívnymi. Krása ženy oproti vám neznamená automatické odmietnutie/prijatie vás a vášho oslovenia. Stať sa môže čokoľvek keďže ľudia (ženy) všeobecne sú individuálni a niekedy:

  • Nemajú náladu spoznať niekoho nového
  • Namyslení a nepríjemní
  • Majú menštruáciu
  • Rozišli sa so svojím priateľom a sú naštvané na každého muža
  • Nie ste ich typ

Je množstvo dôvodov, ktoré môžu viesť k odmietnutiu. Na konci to je však jedno. Nič sa vám nestane a hlavne máte odpoveď. Nebudete sa trápiť žiadnym “čo by bolo?”.

Musíte si priznať fakt, že odmietnutie k zoznamovaniu patrí tak, ako patrí kopanie do lopty k futbalistovi. Prestane hrať, pretože nie každý kop znamená gól? Nedovoľte, aby vás odmietnutie vyradilo z hry. Najlepšie je nevšímať si to a kráčať vpred.

Schopnosť zbaliť každú ženu je výmysel. V okolí mám známych ktorí sa pohybujú v oveľa vyšších číslach, ako ja a hádajte čo, aj oni sú odmietaní. Nikdy ich však odmietnutie nezastaví. Neodídu so stiahnutým chvostom domov, ale s dobrou náladou za inou ženou, ktorá ich zaujme.

Zamyslite sa nad tým. Tiež som odmietnutý a odmietaný budem. Nie je možné, aby som bol vždy jej typ. Na čo sa zapodievať niekým, koho jednoducho nepriťahujete? Kašlite na to a choďte ďalej. Vonku sú tisíce žien, pre ktoré tým pravým budete.

 

Published in Myseľ a Úspech