Skip to content →

Ako dosiahnuť úspech

Konzistencia je kľúčom k úspechu v každom skille, či už sa jedna o zvádzanie alebo šport. Nepoznám nikoho kto by bol úspešný bez konzistentného precvičovania svojich skillov.

To je napríklad dôvod, prečo dokáže typický vyhadzovač v podniku zložiť chalana jednou ranou, aj keď nikdy neabsolvoval bojový tréning. Bol jednoducho v takom množstve bitiek, že pochopil ich dynamiku a zistil čo funguje.

To isté sa deje v medziľudských vzťahoch, či už v klube, alebo v okruhu známych. Sú muži, ktorí jednoducho prídu a ženu vášho záujmu vám dokážu zobrať. A aj keď ste si prečítali čo robiť, nepomôže to. Ten chalan vie, ako to funguje. Spravil to mnohokrát.

Najtvrdšie situácie ktoré som zažil boli v klube, kde podgurážený chalan prišiel, zobral mi holku za ruku a nepustil ju. Zostal tam, nech som robil čokoľvek. Nepustil ju a tlačil jej do hlavy kaleráby a nie a nie vzdať sa. Bol oddaný tomu čo chcel a bol odhodlaný prekonať mňa, ako jeho prekážku.

Informácie ako sa zachovať a čo spraviť, sú všade. Môžete si to prečítať v knihách, na blogu ako je môj, alebo to sledovať naživo v klube.

Každý vie čo robiť, tieto informácie sú ZADARMO. Vôbec mi nevadí spísať veci ktoré rozoberiem na kurzoch na papier a uploadnuť ich sem, alebo ako odpoveď v maili. Väčšina ľudí ich však nevie použiť. Obsah je zadarmo.

Každý môže osloviť dievča. Dokonca aj jednoduché predstavenie sa funguje, funguje často. Akonáhle to začnete praktikovať, častokrát vedie k sexu. (a je to len jeden z tisícky spôsobov)

Každý môže udržať konverzáciu a dievča rozhovoriť. Jednoducho sa nevzdám a budem do nej tlačiť. Akonáhle to začnete praktikovať, častokrát to vedie k sexu.

Ale drvivá väčšina mužov to nerobí. Väčšina zostane pasívna, nebude robiť nič a bude sa snažiť nájsť ďalšie informácie odpovedajúce na ich otázku: “ako to spraviť”. Nie sú konzistentní v trénovaní.

Nekonzistentný tréning vedie k nekonzistentným výsledkom. To nie je žiadne tajomstvo.

Čo robí majorita chalanov namiesto toho?

Niektorí sa snažia objaviť, čo funguje na 100 percent, snažia sa nájsť odpoveď ktorá ich ušetrí nepríjemných pocitov ktoré neúspechy prinášajú. Frustrácia z toho, že nie všetko sa podarí musí byť potlačená za každú cenu. Takže namiesto trénovania strávia čas hľadaním tej správnej odpovede, alias správnej, fungujúcej rady namiesto toho, aby niečo vyskúšali. Nakoniec niečo nájdu. Ono to potom pár krát funguje a pár krát nie. Popravde to skúsili na dvoch ženách. Pri jednej to fungovalo, pri druhej nie. 50% je dosť solídna úspešnosť vďaka internetovej rade zdarma. Ale jemu to bude stačiť, vykašle sa na tréning a bude hľadať ďalej aby našiel “lepšiu” radu.

Nevedome tak hľadá magické riešenie pre svoje problémy.

Verím, že funguje takmer čokoľvek. Preto sa nad tým “čo spraviť” nezamýšľam takmer vôbec. Viem, že pokiaľ budem trénovať dostatočne tvrdo a za svojím cieľom si pôjdem, nakoniec ho získam. A získam ho aj napriek tomu, že moja cesta za ním bude pôsobiť častokrát komicky :D.

Konzistencia je oveľa efektívnejšia ako čokoľvek iné. Je efektívnejšia ako akákoľvek taktika. Konzistencia je srdcom každého skillu.

 

Published in Myseľ a Úspech