Skip to content →

5 najčastejších chýb pri balení žien

TOP 5 rád, ako predísť tým najväčším chybám pri zoznamovaní a nedo**** zbytočne interakciu s tou tvojou hot bitch (:

1.Zlý očný kontakt a tonalita hlasu, ktorou sa snažíš o vybudovanie súznenia

Ak máš zlý očný kontakt a svojou tonalitou sa pokúšaš o nadviazanie súznenia medzi vami, žene tým podvedomo komunikuješ nízky spoločenský status a potrebu uznania. Je to veľmi, ale veľmi zlé, pretože už od prvých sekúnd ťa na základe toho dievča odsúdi za lúzra.

Takže pri komunikácii sa jej vždy pozeraj do očí, ako keby bol zajtra koniec sveta. Ohľadom tónu hlasu sa názory rôznia. Niektorí baliči uprednostňujú zvádzajúcí hlas. Ja tvrdím, že by v ňom mali byť zahrnuté 2 ingrediencie – mal by byť VYZÝVAJÚCI a PRIKAZUJÚCI.

Mal by znieť veľmi pozitívne ale zároveň veľmi mužne a dominantne. Mix policajta a zábavného komika. Pokiaľ nájdem, tak vám do komentárov hodím príklad takého hlasu. Ťažko si to dokáže predstaviť niekto, kto s takým hlasom nemá skúsenosti. Rovnako dôležité je to, aby si bol hlasný a nebál sa tým dať najavo svoju prítomnosť.

2.Snažiť sa presvedčiť/dať najavo/získať uznanie alebo validáciu v akejkoľvek podobe a akýmkoľvek spôsobom

BRUTÁLNA CHYBA. Môže to byť tak že:

Snažíš na ňu urobiť dojem vonkajšími štandardmi spoločnosti:

Pozri na môj veľký biceps he he…Áno…no nie je fajn že chodím do posilky? ….počkaj pozriem sa na svoje diamantové breitlingy…. že koľko je hodín…. Hej… chodím na vysokú školu…super však?

Snažíš na ňu urobiť dojem svojim charakterom a vlastnosťami a to je podstate to isté, pretože sa snažíš urobiť dojem „zvádzačskou častou svojej osobnosti“

Aha, pozri sa na mňa aký som vtipný, charizmatický. Aha čo viem, pozri dokážem čarovať dám ti do ruky mincu…..vyber si číslo od jedna po desať….

Pokiaľ sa nad tým zamyslíš, tak jediným naozajstným dôvodom, prečo by si chcel na dievča urobiť dojem je len ten, že si neistý a že si nemyslíš, že si pre ňu dosť dobrý. A týmito vecami sa to snažíš vykompenzovať . Najreálnejšie šance na zbalenie dievčaťa máš práve vtedy, pokiaľ sa v jej prítomnosti dokážeš správať normálne a veríš v to, že si ju zaslúžiš. Spoznávanie žien je o energii. Keď sa ju budeš snažiť logicky presvedčiť, aktivizuješ logickú časť jej osobnosti.

Veľmi zlé, kámo. Logika v balení nemá čo hĺadať – je až úplne na konci.

3.Zlyhanie vo fyzickej eskalácii (dotíkaní) v začiatočných momentoch interakcie

Niečo čo na 1. Pohľad vyzerá veľmi nevhodne, je vhodné a niečo čo na 1. Pohľad vyzerá vhodne, je veľmi nevhodné. Keď oslovíš dievča, myslíš na to, že pokiaľ by si sa jej začal dotýkať príliš skoro, že vyzeralo by to divne? Pokúsiš sa o to až neskôr a radšej iba nevinne konverzuješ? Pokiaľ sa 20 min iba rozprávate a potom sa jej pokúsiš dotknúť, bude to pôsobiť divne bro. Je nutné, aby su sa jej začal dotíkať skôr, najlepšie na začiatku- podanie rúk, objatie, hranie sa s jej rukami, štuchanie do pupku, fantázie sa medze nakladá.

Niečo čo bol pre mňa ako chalana neuveriteľný mindfuck je to, že ženy milujú fyzikálnych týpkov. Milujú to, keď muž prekročí ich osobný priestor a začne sa s nimi hrať ako s bábikami. Len smelo do toho!

4.Správaš sa ku nej ako kamarát, alebo ako žena a nie ako muž

Pokiaľ chceš byť jej kamarát, buď jej kamarátom. Pokiaľ ju chceš vyjebať , nepokúšaj sa čo i len pomyslieť na to, že sa k tomu dostaneš taktikou

  • najprv vybudovať kamarátstvo
  • potom jedného krásneho dňa ho porušíš, vyplačeš sa, čo k nej cítiš a vy budete odrazu spolu.

Zabudni. Niečo také sa jednoducho nestáva a milióny mužov dennodenne padajú do tejto pasce. Je to o tom byť mužom, Lídrom. Ak spravíš takúto chybu, dostaneš sa tak akurát do friendzone a dostať sa z nej nie je jednoduché.

5.Neschopnosť vibovať a mať iba bezcieľnu konverzáciu

Ja tvrdím to, že slová z hľadiska vytvárania príťažlivosti pri ženách znamenajú čisté hovno. Nepochopte ma zle – na 100% existujú určité “hlášky”, fóry atď., ktoré keď povieš v interakcii na správnom mieste a v správnom čaše, spôsobia hektolitre príťažlivosti.

Muži to však preháňajú a sú doslova až paranoidní ohľadom toho, o čom by sa mali zo ženou rozprávať. Pravda je taká, že sa s ňou môžeš rozprávať o hocičom. Čokoľvek o čom rozprávaš a si rád, že o tom rozprávaš, bude fajn, skvelé a vtipne. Pomáha to vytvoriť zábavný vibe interakcie – typ konverzácie, ktorá nemá žiadny lineárny ciel. Len jednoducho kecáte a bavíte sa pri tom.

Published in Zoznamovanie sa